0505 977 60 70 0505 977 60 70 [email protected]
GRAND ALÜMİNYUM •  LOGO
Anasayfa / Alüminyum Doğrama

Alüminyum Doğrama

Alüminyum Doğrama

Grand Alüminyum | | 0505 977 60 70 | 0505 977 60 70

Grand Alüminyum olarak Alüminyum doğrama sistemlerde en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Alüminyum Doğrama

Alüminyum doğrama olarak adlandırılan işlemler alüminyum profillerin çeşitli şekillerde kesilip birleştirilmesi ile ürün elde edilmesine verilen genel addır. Alüminyum doğrama ile Alüminyum panelli kapı ve pencere çerçeveleri en yaygın uygulama alanlarıdır. Ancak uygulama alanları bununla sınırlı değildir.

 

Alüminyum Doğrama Uygulamaları

 

Alüminyum doğrama uygulamalarının en yaygın olanları pencere ve kapı sistemleri olmakla birlikte hemen her alanda kullanıldığını görmekteyiz. Bina dış cephe giydirmelerinden asma tavan sistemlerine, kış bahçelerinden, cam balkonlara kadar çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Uzun ömürlü ve dayanıklı olmasının yanı sıra renk seçenekleri ve kolay temizlenebilir olması nedeniyle de çok tercih edilmektedir.

 

Alüminyum Doğrama Avantajları

 

Alüminyum doğrama sistemlerin avantajları saymakla bitmez. Ancak birkaçından bahsedelim. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması tercih edilmelerinin en önemli sebebidir. Estetik açısında mükemmel bir görünüm sunmaktadır. Farklı renklerde üretilebilmesi sayesinde estetik kaygıları karşılayabilmektedir. Metal görünümünü kaybetmeden yapılan renklendirme herkesin ilgisini çekmektedir. Alüminyum doğrama sistemlerde kullanılan profiller ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız olarak ayrılmaktadır. Bu sayede ısı yalıtımı gereken yerlerde ısı yalıtımı yapılmasına da yardımcı olmaktadır.

 

Alüminyum Doğrama Grand Alüminyum

 

Alüminyum doğrama sistemlerinin hazırlanması ustalık ve tecrübe gerektirmektedir. Alüminyum sistemlerin sağlam olarak hazırlanması için gereken özen kadar ölçülendirme de gerekli özenin gösterilmesi gerekmektedir. Grand Alüminyum kaliteli hizmetleri ile en iyi Alüminyum doğrama hizmetini en uygun Alüminyum doğrama fiyatları ile vermektedir.

Grand Alüminyum | Alüminyum Doğrama Sistemleri için bilgi alabilirsiniz.