0505 977 60 70 0505 977 60 70 [email protected]
GRAND ALÜMİNYUM •  LOGO
Anasayfa / Alüminyum Kapı

Alüminyum Kapı

Alüminyum Kapı

Grand Alüminyum | | 0505 977 60 70 | 0505 977 60 70

Grand Alüminyum olarak her yerde güvenli kullanım imkanı sunan dayanıklı alüminyum doğrama kapılar imal ediyoruz.

Alüminyum Kapı

Alüminyum kapı doğrama, uzun ömürlü olması ve farklı renk seçeneklerinin yanı sıra sağlıklı çözüm sunması nedeni ile en çok tercih edilen kapı sistemleri arasında yer almaktadır. Bina, tesis, otel, okul gibi alanların girişlerinde, ofislerde, yemekhanelerde ve hastanelerde tercih edilmektedir. Uzun vadede en uygun maliyetli çözüm olmasının yanı sıra dayanıklılığı ile fazla bakım gerektirmemektedir.

 

Alüminyum Kapı Sistemleri

 

Alüminyum kapı sistemleri imalat ve montaj kolaylığı ile ön plana çıkmaktadır. Isı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız profillerden yapılabildiği için ısı yalıtımı gerektiren alanlarda kullanıma elverişlidir. Villa, bina ve tesislerde sıkça tercih edilmektedir. Alüminyum kapı sistemleri tamamı cam, bel üstü cam, ya da tam kapalı olarak imal edilebilmektedir. İstenilen tasarıma göre imal edilen kapılar monte edilecekleri yerin ölçülerine göre imal edilmektedir. Standart kapı ölçüleri dışında da imal edilme imkanı vardır.

 

Alüminyum Kapı Çeşitleri

 

Alüminyum kapılar birçok çeşitte olabilmektedir. Alüminyum kapılar tek tarafa açılan tek ve çift kapı, çift tarafa açılan tek ve çift kapı ve sürgülü kapı şeklinde imal edilebilmektedir. Ayrıca alüminyum doğrama sistemlerin sunduğu geniş renk ve desen seçeneğine sahip olması nedeni ile her türlü tasarıma uyum sağlamaktadır. Ahşap desenlerinde, mermer desenlerine kadar birçok farklı desen ve renk seçeneği bulunmaktadır. Grand Alüminyum olarak Alüminyum doğrama kapı fiyatları için çok uygun seçenekler sunuyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçmeyi unutmayın.

Grand Alüminyum | Alüminyum Doğrama Sistemleri için bilgi alabilirsiniz.