0505 977 60 70 0505 977 60 70 [email protected]
GRAND ALÜMİNYUM •  LOGO
Anasayfa / Bina Giriş Kapısı

Bina Giriş Kapısı

Bina Giriş Kapısı

Grand Alüminyum | | 0505 977 60 70 | 0505 977 60 70

Bina giriş kapıları için yüzlerce farklı model ve yüzlerce farklı renk seçeneği Grand Alüminyum da sizleri bekliyor.

Bina Giriş Kapısı

Bina giriş kapıları yapıların ilk güvenlik önlemi olmakla birlikte yapıların içi kısmının doğrudan dış ortamdan soyutlanmasını sağlamaktadır. Bu soyutlama sayesinde yapı içerisinde ısı yalıtımı sağlanır. Bina giriş kapıları ısı yalıtımını arttırmak için birçok farklı malzemeden ve yöntemle imal edilmektedir. Bunun dışında çok kademeli giriş kapıları ile ısı yalıtımı daha etkin şekilde sağlanmaktadır.

 

Alüminyum Bina Giriş Kapısı

 

Alüminyum doğrama bina giriş kapıları kolay temizlenmesi, estetik görünümü ve sağlamlığı ile en çok tercih edilen kapı türlerindendir. Otomatik ya da klasik kapı türünde yapılabilen alüminyum kapılar için birçok renk seçeneği mevcuttur. Isı yalıtımlı profilden imal edilen alüminyum kapı modelleri çok daha etkin ısı yalıtımı sağlamaktadır. Alüminyum sert bir malzeme olmakla birlikte işlemesi kolaydır. Bu nedenle çok uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Bina girişlerinde yoğun trafiğin etkilerine dayanabilecek kadar sağlam en etkili malzeme Alüminyum doğrama kapılardır.

 

Bina Giriş Kapısı Modelleri

 

Bina giriş kapıları tek kanat ve çift kanat olarak imal edilebilmektedir. Genellikle çift kanat imal edilen kapılardan birisi sabitlenebilme özelliğine sahip olmaktadır. Bina ve tesislerin girişinde yer alan Alüminyum giriş kapıları için yüzlerce farklı model ve kulp çeşidinin yanı sıra RAL kataloğunda geniş renk seçenekleri de yer almaktadır. Talep edildiğinde desenli üretim de söz konusudur. Desenli alüminyum profiller kullanılarak kapıların bina dış görünümüne estetik katkı sunması sağlanmaktadır. Grand Alüminyum bina giriş kapısı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçmeyi unutmayın.

Grand Alüminyum | Alüminyum Doğrama Sistemleri için bilgi alabilirsiniz.