0505 977 60 70 0505 977 60 70 [email protected]
GRAND ALÜMİNYUM •  LOGO
Anasayfa / Cam Balkon Uygulamaları

Cam Balkon Uygulamaları

Cam Balkon Uygulamaları

Grand Alüminyum | | 0505 977 60 70 | 0505 977 60 70

Grand Alüminyum balkonların 4 mevsim keyfini çıkarabileceğiniz cam balkon uygulamaları ile hizmetinizdedir.

Cam Balkon Uygulamaları

Cam balkon sistemleri dış ortamlar ile yaşam alanlarını ayırır ve ortamları şık kapalı alanlara dönüştürür. Cam balkon sistemleri özellikle balkonlar için tercih edilmektedir. Ancak uygulama alanları bununla sınırlı değildir. Bahçelerin içerisinde kış bahçesi yapmak, restoran ve kafelerde bahçeleri kapalı ortamlara çevirmek gibi farklı amaçlarla da kullanılmaktadır.

 

Cam Balkon Uygulamaları

 

Cam balkon uygulama alanları çeşitli olduğu için estetik açıdan da çeşitlilik gerekmektedir. Bu nedenle üreticiler birçok farklı renk ve desen seçeneği sunmaktadır. Mekanizma ve ray sistemi için renk seçeneği sunulduğu gibi kullanılan camlarında çeşitli renklerde üretilmesi ya da renk kaplamalarının uygulanması mümkündür. Cam balkon sistemlerinde kullanılacak olan ray sistemleri için ısı yalıtımlı alüminyum profilleri öneriyoruz. Çok daha dayanıklı olan ısı yalıtımlı profiller sayesinde daha az bakım gerektirir ve ısı yalıtımını daha etkili bir şekilde sağlar.

 

Neden Cam Balkon?

 

Cam balkon sistemleri estetik görünüm, ferahlık ve panoramik manzara sağlar. Özellikle manzaradan maksimum faydalanmak için cam balkon sistemlerinin uygulanması gerekir. Rüzgar, yağmur ve kar gibi çeşitli doğa engellerinde dahi balkon kullanımının etkin bir şekilde sağlanması için cam balkon tercih edilmelidir. PVC panellerle yapılan balkon kapatma işlemlerin balkon manzarasından istenilen şekilde yararlanılamaz. Ayrıca PVC sistemler gerektiğinde toplanarak cam balkon gibi açık hale getirilemez. Cam balkon sistemlerinde ise durum tamamen isteğe bağlıdır. İstendiği takdirse saniyeler içinde cam balkon toplanarak açık bir balkona kavuşulabilmektedir. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için iletişime geçmeyi unutmayın.

Grand Alüminyum | Alüminyum Doğrama Sistemleri için bilgi alabilirsiniz.