0505 977 60 70 0505 977 60 70 [email protected]
GRAND ALÜMİNYUM •  LOGO
Anasayfa / Cam Kapı Sistemleri

Cam Kapı Sistemleri

Cam Kapı Sistemleri

Grand Alüminyum | | 0505 977 60 70 | 0505 977 60 70

Camın dekorasyonda sağladığı avantajları kapılara da sağlayarak mekanların daha aydınlık, daha dinlendirici olması sağlanmaktadır.

Cam Kapı Sistemleri

Cam malzeme teknolojisinin gelişmesi ile birlikte her alanda kendine kullanım imkanı bulmuştur. Günümüz dekorasyon trendlerinde de kendine geniş bir ilgi bulunmaktadır. Cam kapı sistemleri mekanların daha aydınlık olmasını sağlamakla birlikte ferah bir görünüm kazandırır ve dinlendirici bir etki oluşturur.

 

Cam Kapı Modelleri

 

Cam kapı sistemleri birçok farklı modelden yapılmaktadır. Kayar kapılar için otomatik cam kapı sistemleri, bulunduğu gibi standart menteşeli kapı modellerine benzer cam kapı modelleri de bulunmaktadır. Bunlara ek olarak ise çerçeveli ve çerçevesiz cam kapılarda imal edilmektedir. Kırılmaz cam malzemesinden hazırlanan cam kapıların montajında kullanılan ekipman oldukça önemlidir.

 

Cam Kapı Sürgü Sistemleri

 

Cam kapı sürgülü modellerinde PVC çerçeveli cam kapılar, alüminyum çerçeveli cam kapılar ve çerçevesiz cam kapılar yer almaktadır. Çerçeveli cam kapı modellerinde çerçeve ekipmanına uygun sürgü sistemleri kullanılırken çerçevesiz cam kapı modellerinde özel cam tutucu ekipman kullanılmaktadır. Bu ekipmanlar camı kavrama yöntemi ile sabitleyerek mekanizma ile birlikte hareket etmesini sağlamaktadır. Manuel ya da otomatik olarak imal ve montajı yapılabilmektedir.

 

Cam Kapı Fiyatları

 

Cam kapı sistemlerinde bile yüzlerce farklı seçenek bulunmaktadır. Grand Alüminyum olarak en iyi modeli bulabilmeniz için size yüzlerce seçenek sunuyoruz. Beğendiğiniz modele göre cam maliyeti, menteşe ve sürgü sistemi maliyeti ve işçilik ile cam kapı fiyatları belirlenmektedir. En uygun fiyatlarla cam kapı yaptırmak için iletişime geçmeyi unutmayın.

Grand Alüminyum | Alüminyum Doğrama Sistemleri için bilgi alabilirsiniz.