0505 977 60 70 0505 977 60 70 [email protected]
GRAND ALÜMİNYUM •  LOGO
Anasayfa / Cam Uygulamaları

Cam Uygulamaları

Cam Uygulamaları

Grand Alüminyum | | 0505 977 60 70 | 0505 977 60 70

Cam bölme duvar ve cam korkuluk sistemlerinde kalitenin adresi Grand Alüminyum. Kaliteli hizmet uygun fiyat.

Cam Uygulamaları

Cam yüzyıllardın estetiği ile herkesin beğenisi kazanmış bir materyaldir. Biraz naif olan ve kırılma eğiliminde olan cam günümüz teknolojisi ile daha dayanıklı olarak üretilmektedir. Bu dayanıklılık sayesinde cam uygulamaları da geniş bir alan elde etmiştir. Bölme cam duvar, cam kapı, cam korkuluk gibi çeşitli uygulama alanlarına sahiptir.

 

Cam Duvar Kaplama ve Bölmeler

 

Cam duvar kaplama uygulamaları özellikle rustik bir hava verilmek istenilen yerlerde yapı elemanlarını sergileyecek şekilde uygulanmaktadır. Bunun dışında cam arkasına yapılan desenlerin sergilenmesinde ve bu esnada da pürüzsüz bir yüzey elde edilmesinde de kullanılmaktadır. Cam duvar kaplamalarını özellikle tarihi yapılarda yapının sergilenmesi istenilen bölümlerde sık görüyoruz. Modern ofislerde ve iş yerlerinde cam bölme duvar sistemleri estetik bir güzellik sağlamaktadır.

 

Cam Uygulamaları Destek Elemanları

 

Cam uygulamalarının koyca yapılabilmesi için doğru destek elemanlarının kullanılması gerekmektedir. Uygulamalar sırasında camı istenilen şekilde tutmak için kullanılan destek elemanlarının camın ağırlığını taşıyacak ve cama yük oluşturmayacak malzemelerden olması gerekmektedir. Özellikle korkuluk ve cam bölme duvarlarda cam destek elemanlarının da estetik görünüme sahip olması beklenmektedir.

 

Cam Uygulamalarında Tecrübe

 

Cam uygulamalarında tecrübe sahibi olmak sistemlerin dayanıklı şekilde tasarlanması için çok önemlidir. Teoride doğru planlanmış olsalar bile cam sistemler kullanımda maruz kalacakları etkiler nedeniyle kolayca zarar görebilirler. Bu yüzden hem bilgili hem de tecrübeli olan Grand Alüminyum cam uygulama hizmetlerini öneriyoruz. Ofislerinize cam duvarlı bölmeler yaptırmak için bize ulaşın detaylı bilgi sahibi olun.

Grand Alüminyum | Alüminyum Doğrama Sistemleri için bilgi alabilirsiniz.