0505 977 60 70 0505 977 60 70 [email protected]
GRAND ALÜMİNYUM •  LOGO
Anasayfa / Dış Cephe Giydirme

Dış Cephe Giydirme

Dış Cephe Giydirme

Grand Alüminyum | | 0505 977 60 70 | 0505 977 60 70

Dış cephede hem estetik olan hem de iyi ses ve ısı yalıtımı sağlayan alüminyum giydirme tercih edin konforunuzu arttırın.

Dış Cephe Giydirme

İnşaat ve yapı işlerinde ısı yalıtımında en çok tercih edilen metal alüminyumdur. Alüminyum dış cephe giydirme işlemlerinde kullanılan Alüminyum paneller özel olarak üretilmiş malzemelerdir. Bu nedenle dış cephe giydirmede hem estetik hem de fayda dengesinde en iyi üründür. Alüminyum dış cephe kaplama panelleri iki Alüminyum levha arasına polietilen dolgusu yapılarak üretilmektedir. Bu sayede kullanılan paneller hem ses ve ısı yalıtımı sağlar hem de sertliği ile darbelere karşı dirençli olur.

 

Alüminyum Dış Cephe Giydirme

 

Dış cephe giydirmelerinden beklenti ses ve ısı yalıtımı sağlarken yapıya estetik bir görünüm kazandırmasıdır. Alüminyum metalik görünümü, renk seçenekleri, ses ve ısı yalıtım kabiliyeti ile tüm beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır. Alüminyum dış cephe giydirme panelleri oldukça hafif malzemelerdir. Bu nedenle yapı üzerinde ağırlığa ve strese neden olmaz. Montajı ise oldukça kolaydır. Birbirinden farklı tasarımlarda dış cephe kaplaması için hazırlanma imkanı bulunduğu için estetikte esnek çözümler sunmaktadır. Aynı anda birçok farklı rengi bir arada kullanmak mümkündür.

 

Dış Cephe Giydirme Sistemleri

 

Alüminyum dış cephe giydirme sistemleri montajı oldukça kolaydır. Esnek tasarıma imkan veren paneller çelik veya alüminyum karkas iskelet üzerine monte edilmektedir. Bu daoldukça dayanıklı hale gelmesini sağlamaktadır. Cepheden yoğun rüzgara maruz kalan alanlarda kopma gibi sorunlar yaşanmaz. Alüminyum oksitlenmeye karşı direnci sayesinde yağışlı bölgelerde de kullanıma uygundur. Grand Alüminyum dış cephe giydirme fırsatları için iletişime geçmeyi unutmayın.

Grand Alüminyum | Alüminyum Doğrama Sistemleri için bilgi alabilirsiniz.