0505 977 60 70 0505 977 60 70 [email protected]
GRAND ALÜMİNYUM •  LOGO
Anasayfa / Dış Cephe Kaplama

Dış Cephe Kaplama

Dış Cephe Kaplama

Grand Alüminyum | | 0505 977 60 70 | 0505 977 60 70

Grand Alüminyum olarak dış cephe kaplamada büyük avantajlar sağlayan Alüminyum ve kompozit panel kaplama seçeneklerini öneriyoruz.

Dış Cephe Kaplama

Dış cephe kaplamaları doğal etkilerin yapıya zarar vermesini ve çeşitli sorunlara neden olmasını engellemek ve estetik bir görünüm kazandırmak için yapılmaktadır. Dış cephe kaplamalarında belki de yüzlerce farklı malzeme bulunmaktadır. Her malzemenin farklı avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. Kimisi uzun ömürlü, kimisinin yalıtım katsayısı daha iyi, kimisinin de maliyeti daha uygun olmaktadır. Yapı sahipleri de avantajları göz önüne alarak tercih yapmaktadır.

 

Alüminyum Doğrama Dış Cephe Kaplama

 

Dış cephe kaplamada kullanılan Alüminyum panellerin avantajları saymakla bitmez. Alüminyum paneller montajı yapılırken ve kullanılan profillerin yapıları sayesinde ısı yalıtım bölmeleri oluşturarak en etkili ısı yalıtımını sağlar. Alüminyum paneller oldukça hafif malzemeler olduğu için yapının üzerine yük yüklemez ve yapıda strese neden olmaz. Her RAL kodunda üretim yapılabildiği için estetik olarak sınırsız seçenek mevcuttur. Tüm bunlara ek olarak Alüminyum paneller arasında yapılan polietilen dolgu alev alması oldukça zordur ve Yangın Yönetmeliğince uygun çözümler sunmaktadır.

 

Alüminyum Dış Cephe Kaplama Fiyatları

 

Dış cephe kaplamalarında Alüminyum panel tercih edilmesinde şüphesiz fiyatlarının da etkisi bulunmaktadır. Bazı dış cephe kaplama sistemlerine göre daha yüksek ilk kurulum maliyetine sahip olsa da uzun vadede bakım ve temizlik giderlerinin düşük olması nedeni ile bu dezavantajı da ortadan kaldırmaktadır. Hem estetik hem de yüksek ısı yalıtımlı dış cephe kaplaması yaptırmak için Grand Alüminyum dış cephe kaplama seçeneklerini incelemenizi öneririz. Detaylı bilgi için iletişime geçmeyi unutmayın.

Grand Alüminyum | Alüminyum Doğrama Sistemleri için bilgi alabilirsiniz.