0505 977 60 70 0505 977 60 70 [email protected]
GRAND ALÜMİNYUM •  LOGO
Anasayfa / Dış Cephe Uygulamaları

Dış Cephe Uygulamaları

Dış Cephe Uygulamaları

Grand Alüminyum | | 0505 977 60 70 | 0505 977 60 70

Dış cephe uygulamalarında Grand Alüminyum olarak yüzlerce farklı seçenek sunuyoruz. En iyi seçenekle en güzel dış cephe uygulamasını yaptırabilirsiniz.

Dış Cephe Uygulamaları

Dış cephe uygulamalarının iki temel amacı bulunmaktadır. Yalıtım ve estetik görünüm. Bu amaçları karşılaması amacıyla dış cephelere çeşitli materyaller ile kaplama yapılmaktadır. Her materyal ve yöntemin sunduğu farklı avantajlar bulunmaktadır. Alüminyum doğrama materyaller ile yapılan dış cephe kaplamaları özellikle kurumsal tesislerde tercih edilmektedir. Sunduğu estetik ve modern görünüm sayesinde kaliteli bir imaj sergilemektedir.

 

Alüminyum Dış Cephe Kaplama

 

Dış cephe kaplamalarında kullanılan alüminyum paneller kompozit malzemeler olarak da bilinmektedir. Alüminyum plakalar arasına polietilen dolgu yapılması ile üretilen bu ürünler çeşitli renk seçenekleri ile geniş estetik çözümler sağlamaktadır. Metal görünümünün güzelliğini renklendiren bu seçeneklerin yanı sıra oldukça hafif ve kolay uygulanabilir olması tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır. Yapının ağırlığını arttırmayacak kadar hafif ve yüksek mukavemete sahip olması ile kolay temizlenmesi dış cephe kaplamalarında vazgeçilmez haline getirmektedir.

 

Alüminyum Dış Cephe Kaplama Fiyatları

 

Alüminyum dış cephe kaplama panelleri sahip oldukları çeşitli özelliklere göre sınıflandırılmaktadır. Bunlar ısı ve ses yalıtım değerleri, plaka boyutları gibi çeşitli parametrelerden oluşmaktadır. Koruyucu kaplamanın ömrü gibi malzeme kalitesine etki eden değerlere göre fiyatlar değişmektedir. Grand Alüminyum dış cephe uygulamalarında en uygun işçilik maliyeti ile kaplamaları gerçekleştirmektedir. Sektörde yıllardır elde ettiğimiz tecrübe sayesinde en iyi işçiliği en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Dış cephe hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Grand Alüminyum | Alüminyum Doğrama Sistemleri için bilgi alabilirsiniz.