0505 977 60 70 0505 977 60 70 [email protected]
GRAND ALÜMİNYUM •  LOGO
Anasayfa / Fotoselli Kapı Sistemleri

Fotoselli Kapı Sistemleri

Fotoselli Kapı Sistemleri

Grand Alüminyum | | 0505 977 60 70 | 0505 977 60 70

Grand Alüminyum otomatik kayar kapı sistemleri imalat ve montajında en uygun fiyat tekliflerini sunmaktadır.

Fotoselli Kapı Sistemleri

Otomatik kayar kapı sistemleri sağa, sola ya da her iki yana otomatik olarak açılan sistemlerdir. Sistemlerde kullanılan sensörlerden dolayı fotoselli kapı sistemleri olarak bilinmektedir. Otomatik kayar kapılar bina ve tesis girişlerinde, mağaza girişlerinde, ameliyathane girişlerinde ve daha birçok alanda kullanılmaktadır.

 

Otomatik Kayar Kapı Sistemleri

 

Otomatik kayar kapı sistemlerinde kapılar bir ray üzerinde sağa, sola ya da her iki yana açılacak şekilde tasarlanmaktadır. Market ve mağaza gibi alanlarda sık karşılaşılan bu sistemler tek taraflı geçişe uygun çalışabileceği gibi çift taraflı geçiş sağlamak içinde çalıştırılabilmektedir. Özellikle ısı yalıtımı sağlanmasının istendiği ve giriş çıkışın yoğun olduğu alanlarda fotoselli kapılar yüksek ısı yalıtımına imkan sağlar.

 

Fotoselli Kapıların Avantajları

 

Fotoselli kapıların en büyük avantajı sadece geçişler esnasında açık kalmasıdır. Bu da insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda kapıların sürekli açık kalarak yapı içerisinde ısı yalıtımının olumsuz etkilenmesinin önüne geçmektedir. Birçok farklı modelde üretilen otomatik kayar kapı sistemleri özel olarak monte edileceği alana göre ölçülendirilerek imal edilmektedir.

 

Grand Alüminyum Fotoselli Kapı Sistemleri

 

Fotoselli kapı sistemleri birçok farklı modelde üretilebilmektedir. Özelliklerde son yıllarda insan trafiğinin fazla olduğu alanlarda döner kapı şeklinde tasarlanan otomatik kayar kapı sistemleri sayesinde tesislerde yüksek ısı yalıtımı elde edilmektedir. Bir diğer seçenek ise çift kapı sistemidir bu sayede doğrudan açıklık oluşmadan dış ortam ile tampon bölge oluşturulmaktadır. Grand Alüminyum fotoselli kapı sistemleri fiyatları için iletişime geçmeyi unutmayın.

Grand Alüminyum | Alüminyum Doğrama Sistemleri için bilgi alabilirsiniz.