0505 977 60 70 0505 977 60 70 [email protected]
GRAND ALÜMİNYUM •  LOGO
Anasayfa / Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Cam Sistemleri

Grand Alüminyum | | 0505 977 60 70 | 0505 977 60 70

Grand Alüminyum olarak ısıcamlı ve ısıcamsız olarak giyotin cam sistemlerini uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin cam sistemleri otel, kafe, restoran, stadyum, spor salonları vb. birçok alanda mekanların açılıp kapanmasında kullanılmaktadır. Giyotin cam sistemleri dikey olarak hareket eden cam panellerden oluşmaktadır. 8mm ya da 10mm ve ısıcam ile hazırlanan paneller sayesinde gerektiğinde ısı yalıtımı da etkili bir şekilde sağlanmış olmaktadır. Giyotin cam sistemleri hareketi motorlar ile sağlanmaktadır. Kumandalı motorlar ile ağır cam paneller güvenli bir şekilde aşağı yukarı hareket ettirilebilmektedir.

 

Isıcamlı Giyotin Cam Sistemleri

 

Isıcamlı giyotin cam sistemleri en etkin ısı yalıtımı sağlanması istenilen yerlerde tercih edilmektedir. Isıcamın etkin bir şekilde ısı tasarrufu sağlamasına ek olarak kullanılan panellerde ısı yalıtımlı tercih edilmelidir. Isı yalıtımlı paneller ve ısıcam ile birlikte imal edilen giyotin cam sistemleri restoran ve kafe gibi alanların dört mevsim kullanılmasını sağlamaktadır. Giyotin cam sistemleri fonksiyon olarak da yüksek bir şekilde etkinlik sağlamaktadır.

 

Giyotin Cam Sistemleri Özellikleri

 

Giyotin cam sistemleri özellikleri sisteme göre değişmektedir. Genel olarak üç panelden üretilen sistemler gerektiğinde daha fazla panel kullanılarak da üretilmektedir. Hareket kabiliyeti bünyesindeki motorlardan sağlanmaktadır. Motor sistemi sayesinde ağır cam sistemleri yukarı aşağı doğru rahat bir şekilde hareket ettirilmektedir. Giyotin cam sistemi kurdurmak isteyenlerin Grand Alüminyum firmamıza gelerek projelerine en uygun olan giyotin sistemlerinin kurulumu için teklif almaları gerekmektedir. Firma olarak en uygun fiyatlarla verdiğimiz hizmetler sayesinde mekanlarınız tek tuşla açılıp kapanabilecektir.

Grand Alüminyum | Alüminyum Doğrama Sistemleri için bilgi alabilirsiniz.