0505 977 60 70 0505 977 60 70 [email protected]
GRAND ALÜMİNYUM •  LOGO
Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

GRAND ALÜMİNYUM • HAKKIMIZDA

Grand Alüminyum Ankara’da kurulan ve yılların tecrübesi ile Alüminyum doğrama hizmetleri veren bir kuruluştur. Sektörde elde ettiğimiz tecrübe ile Alüminyum kapı ve pencere sistemleri, bina giriş kapıları, alüminyum cephe giydirme ve otomatik kapı sistemleri kurulum ve montaj hizmetleri sunmaktayız. Sektörümüzdeki gelişmelere karşı ilgili olan firmamız gelişmeleri anında hizmetlerine dahil ederek hizmetlerinin kalitesini daima arttırmaktadır.

 

Grand Alüminyum olarak müşteri memnuniyeti ilkesi ile tüm hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarıyoruz. Ürünlerimizde ve hizmetlerimizde müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler ile yenilemeler yaparak hizmet kalitemizi daima geliştiriyoruz.

 

Ankara’da Alüminyum doğrama konusunda en iyi işçiliği sağlayan firma olarak hedefimiz Alüminyum sistemlerin kullanımını yaygınlaştırmak ve sağladığı avantajlardan müşterilerimizin yararlanmasını sağlamaktır. 

 

Grand Alüminyum olarak kuruluş değerlerimiz olan müşteri memnuniyetine ek olarak dürüst ticaret ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Grand Alüminyum olarak sorunlara her zaman en etkili ve en uygun maliyetli çözümleri sunuyoruz.

 

Grand Alüminyum olarak çalıştığımız tüm projelerde müşteri taleplerine uygun ve malzeme güvenliğini sağlayan çözümler geliştiriyoruz. Cam balkon, cam kapı gibi cam kullanılan hizmetlerimizde güvenlik öngörülerini yaparak imalatını ve montajını yaptığımız sistemlerin güvenli olarak kullanılabilmesine özen gösteriyoruz.

 

Grand Alüminyum yıllardır elde ettiği işçilik tecrübesini hesaplamanın gücü ile birleştirerek otomatik ve manuel kapı ve pencere sistemleri ile otopark sistemlerinde en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunmaktadır. Grand Alüminyum iletişim kanallarını müşteri memnuniyeti politikamız gereğince her zaman ulaşılabilir hale getirdik.


GRAND ALÜMİNYUM • HAKKIMIZDA
Grand Alüminyum | Alüminyum Doğrama Sistemleri için bilgi alabilirsiniz.