0505 977 60 70 0505 977 60 70 [email protected]
GRAND ALÜMİNYUM •  LOGO
Anasayfa / Isıcamlı Sürme Sistemler

Isıcamlı Sürme Sistemler

Isıcamlı Sürme Sistemler

Grand Alüminyum | | 0505 977 60 70 | 0505 977 60 70

Grand Alüminyum olarak uygun fiyatlarla ısıcamlı sürme sistemleri mekanlarınıza uygun olarak imal ediyor ve montajını yapıyoruz.

Isıcamlı Sürme Sistemler

Sürme cam sistemleri bir çerçeveye bağlı camların yanal açılmasını sağlayan sistemlerdir. Cam balkon, kış bahçeleri, kafe ve restoranlar gibi birçok alanda tercih edilmektedir. Ancak normal camlarla yapılan bu sürme sistemler ısı yalıtımına etki etmez ve ortam ısısının kontrolü için çok fazla enerji tüketilmesine neden olur. Bu nedenle geliştirilen ısıcamlı sürme sistemler ısı yalıtım etkinliği sağlayarak enerji tasarrufu yapılmasını sağlar.

 

Isıcamlı Sürme Cam Balkon

 

Cam balkon sistemleri özellikle yüksek katlarda yer alan evlerin balkonlarında rüzgar nedeni ile oluşan olumsuz kullanım koşullarını engellemek için yapılmaktadır. Cam balkon sistemlerinin dayanıklı bir mekanizma ile kurulması rüzgara nedeni ile hasarlanmasını engelleyecektir. Bu nedenle malzeme seçimi oldukça önemlidir. Firma olarak kullandığımız kaliteli raylar ve mekanizmalar sayesinde cam balkon sistemlerinin güvenli bir şekilde hizmet vermesini sağlıyoruz. Yoğun rüzgar yapının ısı kaybını hızlandırmaktadır. Bu nedenle ısıcamlı sistemler öneriyoruz. Isıcamlı sistemlerde kullanılan camlar tamperli olduğu için ani rüzgarlardan kaynaklanan darbelere karşı dayanıklı olur ve esneyerek camın patlaması gibi sorunlarla karşılaşılması engellenir.

 

Isıcamlı Sürme Sistemler Güvenliği

 

Cam balkon, kış bahçesi, kafe ve restoran bahçe duvarları ısıcamlı sürme sistemler ile yapılabilmektedir. Sürme sistemler tam boy kapı ve pencere olarak tasarlanmaktadır. Estetik olarak güzel bir görünüm sunmasının yanı sıra ısı yalıtımı için oldukça etkili bir seçenektir. Isıcamlı sürme sistemlerde kullanılan camların normal camlarda farklı olarak darbelere karşı güçlendirilmiş olması gerekmektedir. Güvenlik için önemli olan bu hususa dikkat edilmesi sonradan meydana gelebilecek kazaları ve ek onarım maliyetlerinin de önüne geçer.

Grand Alüminyum | Alüminyum Doğrama Sistemleri için bilgi alabilirsiniz.