0505 977 60 70 0505 977 60 70 [email protected]
GRAND ALÜMİNYUM •  LOGO
Anasayfa / Ofis Bölme Sistemleri

Ofis Bölme Sistemleri

Ofis Bölme Sistemleri

Grand Alüminyum | | 0505 977 60 70 | 0505 977 60 70

Grand Alüminyum cam, ahşap ve alüminyum ofis bölme sistemlerinde estetik ve uyun maliyetli çözümler sunuyor.

Ofis Bölme Sistemleri

Ofisler birçok personelin bir arada çalıştığı alanlardır. Ofislerde yöneticiler ve özel görevler ve toplantılar için farklı alanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunu sağlamak için ofislerin istenilen şekilde bölümlere ayrılması gerekmektedir. Ofislere estetik bir görünüm kazandırmak için ise binlerce farklı ofis bölme sistemi bulunmaktadır. Cam ofis bölme sistemleri modern çağın en çok tercih edilen yöntemlerinden birisidir.

 

Ofis Bölme Cam Sistemleri

 

Ofislerde cam bölme sistemlerin kullanılması ofislere modern bir görünüm kazandırmaktadır. Modern bir görünümün yanı sıra herkesin birbirini görmesini sağlayan ve ofiste düzen kurmayı kolaylaştırmaktadır. Kurumsal görünüm için ofislerde toplantı odalarının cam bölmelerden yapılması en moda trendlerden biridir. Cam bölmelerin inşasında kullanılan camlar yüksek dayanımlı olmalıdır. Ayrıca cam destek elemanları da bölme boyutlarına ve kullanılan cama uygun olarak seçilmelidir.

 

Ofis Bölmelerinde PVC ve Alüminyum Sistemler

 

Ofis bölmeleri cam uygulamalarının dışında PVC ve Alüminyum sistemlerden de yapılabilmektedir. PVC sistemler uygun maliyetleri nedeni ile çok tercih edilmekle birlikte kurumsal yerlerde kendilerine fazla uygulama alanı bulamaktadır. Alüminyum sistemler ise gerek şıklığı gerek uzun ömürlü ve sağlam olması nedeniyle ofislerde en sık karşılaşılan bölme sistemlerini oluşturmaktadır.

 

Grand Alüminyum Ofis Bölme Sistemleri

 

Grand Alüminyum ofis bölme sistemleri konusunda sahip olduğu tecrübe sayesinde kurumsal imajınıza en uygun olan seçenekleri size sunar. Alüminyum, PVC, Cam ve Ahşap ofis bölme sistemlerinden istediğinizi ofisinize uygun olarak imal ederek montajını gerçekleştirir. Detaylı bilgi için iletişime geçmeyi unutmayın.

Grand Alüminyum | Alüminyum Doğrama Sistemleri için bilgi alabilirsiniz.