0505 977 60 70 0505 977 60 70 [email protected]
GRAND ALÜMİNYUM •  LOGO
Anasayfa / Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk

Grand Alüminyum | | 0505 977 60 70 | 0505 977 60 70

Otomatik kepenk sistemlerinde kalite, uygun fiyat ve güvenlik için Grand Alüminyum hizmetlerini tercih edin.

Otomatik Kepenk

Otomatik kepenk sistemleri manuel kepenk sistemlerinin yerini hızlı bir şekilde almaktadır. Artık küçük büyük tüm işletmelerin yanı sıra bina ve tesislerde de otomatik kepenk sistemleri tercih edilmektedir. Uygun fiyatlarla yapılan otomatik kepenk sistemleri kullanım kolaylığı, sessizliği ve sağlamlığı ile manuel kepenklerden daha avantajlıdır.

 

Otomatik Kepenk Modelleri

 

Otomatik kepenk sistemleri birçok firma tarafından üretilmektedir. Bu da sistemlerin çeşitliliği anlamına gelmektedir. Genel olarak bir motor, açıldı ve kapandı sensörleri, kepenk ve elektronik devreden oluşan sistemlerdir. Otomatik kepenk sistemleri korozyona karşı dayanaklı farklı malzemelerden imal edilmektedir. Çelik, Alüminyum, galvanizli çelik, poliüretan gibi farklı malzemelerden üretilmektedir. Otomatik kepenk sistemleri koruması istenilen alanlara kurulmakta ve bir kumanda yardımı ile açılıp kapanmaktadır. Güvenlik açısından çok daha fazla yarar sağlayan bu sistemler sayesinde kepenklerin kolay kullanımı söz konusudur.

 

Otomatik Kepenk Sistemleri

 

Otomatik kepenk sistemleri kepenk, hareket motoru, sınır sensörleri ve kumanda düzeneğinden meydana gelmektedir. Otomatik kepenk sistemleri sayesinde AVM’ler gibi çok geniş alanları açılış ve kapanışlarını tek bir tuş ile yapmak mümkündür. Ayrıca bir sistem üzerinde tüm kepenklerin kapalı olup olmadığı da test edilebilmektedir. Otomatik kepenk sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak ve projenize fiyat teklifi almak için Grand Alüminyum ile iletişime geçmelisiniz. En kaliteli çözümler için firmamızın sunduğu hizmetleri incelemenizi öneririz. En kaliteli sisteme en uygun fiyatla sahip olmak ve yapınıza uygun kepenk sistemi imal edilmesi için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Grand Alüminyum | Alüminyum Doğrama Sistemleri için bilgi alabilirsiniz.