0505 977 60 70 0505 977 60 70 [email protected]
GRAND ALÜMİNYUM •  LOGO
Anasayfa / Otomatik Tente

Otomatik Tente

Otomatik Tente

Grand Alüminyum | | 0505 977 60 70 | 0505 977 60 70

Otomatik tente sistem imalat ve kurulumu için en uygun seçenekleri Grand Alüminyum farkıyla keşfedin.

Otomatik Tente

Otomatik tente sistemleri son yıllarda yükselen bir trende sahiptir. Kullanışlılığı sayesinde kullanım oranının gittikçe artacağını ön görmek ise sürpriz değildir. Otomatik tente sistemleri özellikle kafe ve restoranlar ile mağazalar tarafından tercih edilmektedir. Otomatik tente kullanımı kolaydır. Bir tuş ile açıp kapatmak mümkündür. Brandasına baslı yapılabildiği için istenilen desenler basılarak mekanlara daha şık bir görünüm kazandırılmaktadır.

 

Otomatik Tente Sistemleri

 

Otomatik tente sistemleri bir kılavuz ray üzerinde tentenin hareket ettirilmesi prensibi ile çalışmaktadır. Tentenin sabit olarak bir makara üzere sarıldığı modelleri de mevcuttur. Bu tamamen kullanılacak olan sistemle alakalıdır. Toplandığında istenilen görüntünün durumuna göre sistem tercihi yapılmaktadır. Otomatik tente sistemleri sayesinde mekanlar gerektiğinde üzeri açık bir hale getirilmektedir. Kafe ve restoran bahçelerinin kışın rahat kullanılması için bir tavan oluşturmaktadır.

 

Otomatik Tente Aksesuarları

 

Otomatik tenteler üzerine birçok aksesuar monte etmek mümkündür. Destek profilleri üzerine aydınlatma aksesuarları ve ses sistemi aksesuarları monte edilerek tente kapalı vaziyette iken tentelerin mekan aydınlatması ve seslendirme etkin bir şekilde yapılabilmektedir. Kılavuz direkleri sayesinde tente rüzgar gibi esnetici ve zarar veren etkilerden korumaktadır. Otomatik tente sistemleri giyotin cam sistemleri ile beraber kullanılarak mekanları tam kapalı ve tam açık hale getirilmesi sağlanabilmektedir. Otomatik tente sistemleri ile ilgili sorularınızı Grand Alüminyum firmamız ile iletişime geçerek sorabilir ve projenize uygun fiyat teklifini firmamızdan talep edebilirsiniz.

Grand Alüminyum | Alüminyum Doğrama Sistemleri için bilgi alabilirsiniz.