0505 977 60 70 0505 977 60 70 [email protected]
GRAND ALÜMİNYUM •  LOGO
Anasayfa / Otopark Giriş Sistemleri

Otopark Giriş Sistemleri

Otopark Giriş Sistemleri

Grand Alüminyum | | 0505 977 60 70 | 0505 977 60 70

Otoparkların geçiş kontrolünün sağlanmasında kullanılan en iyi sisteme sahip olmak için Grand Alüminyum ile iletişime geçin.

Otopark Giriş Sistemleri

Otopark giriş sistemlerine olan ihtiyaç gittikçe artmaktadır. Bunun nedeni hem sitelerin yaygınlaşması hem de araç sayılarının artmasıdır. Bu nedenle otoparklarda etkin bir kontrol sağlanması gerekmektedir. Otoparklarda araç geçişlerinin engellenmesi ve araç geçişlerine izin verilmesi için otopark geçiş sistemleri kullanılmaktadır. Bunlar kumandalı kapı ve kepenk sistemleri, kartlı kapı ve kepenk sistemleri, kumandalı ya da kartlı bariyer sistemleri ve RFID otopark giriş sistemleridir.

 

Kartlı Otopark Giriş Sistemleri

 

Otoparkların giriş çıkışlarında kapı ya da bariyer sisteminin açılmasını sağlayan bir nevi kimlik görevi gören kart sistemlerine kartlı otopark giriş sistemleri denilmektedir. Kartların sadece giriş izni verilen kişilere verilmesi ile otopark girişlerinin kontrolü sağlanmaktadır.

 

Kumandalı Otopark Giriş Sistemleri

 

Kumandalı otopark sistemleri en çok tercih edilen sistemlerin başında gelmektedir. Araçtan inmeden ya da araç dışına uzanmak zorunda kalmadan kumanda yardımı ile giriş sistemi açılabilen sistemlerdir. Bariyer, kapı ya da kepenk sistemlerinde kullanılabilmektedir.

 

RFID Otopark Giriş Sistemleri

 

Sadece yetkilendirilmiş araçların camına yapıştırılan UHF kartlar sayesinde araç otopark girişine yaklaştığında otopark engeli olan kapı, bariyer ya da kepenk sistemi otomatik olarak açılmaktadır. Bu sistemler otoparklara birden fazla araç girişini engellemek için kullanılmaktadır. Sadece yetkilendirilmiş araçların otoparka girişine izin verilerek kolayca alan yönetimi sağlanabilmektedir. Yetki iptali ve saat sınırlamalı yetki verme gibi seçenekler yönetim panelinden yapılabilmektedir. Otopark giriş sistemleri hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi için lütfen iletişime geçmeyi unutmayın.

Grand Alüminyum | Alüminyum Doğrama Sistemleri için bilgi alabilirsiniz.