0505 977 60 70 0505 977 60 70 [email protected]
GRAND ALÜMİNYUM •  LOGO
Anasayfa / Paslanmaz Korkuluk Sistemleri

Paslanmaz Korkuluk Sistemleri

Paslanmaz Korkuluk Sistemleri

Grand Alüminyum | | 0505 977 60 70 | 0505 977 60 70

Paslanmaz korkuluk sistemlerinde en güzel modeller ve en etkili sonuçları Grand Alüminyum çok uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Paslanmaz Korkuluk Sistemleri

Paslanmaz korkuluk sistemleri özellikle yağışa maruz kalan bölgelerde yani açık alanlarda tercih edilmektedir. Su ve nem nedeniyle korkuluklarda paslanma meydana gelmemesi için korkuluk sistemlerinin paslanmaya karşı koruma sağlanmış materyallerden üretilmesi gerekmektedir. Galvaniz kaplama, krom kaplama gibi birçok çeşidi bulunmaktadır.

 

Paslanmaz Korkuluk Modelleri

 

Paslanmaz korkulukların imalatında kullanılan çeşitli malzemeler olduğu gibi çok çeşitli model seçenekleri de mevcuttur. Duvara monteli, zemine monteli gibi montaj seçeneklerinin yanı sıra kare, dikdörtgen ya da yuvarlak şekilde imal edilebilmektedir. Paslanmaz korkuluk sistemlerinde hazır kaplama yapılmış profiller kullanılarak imalat yapılmaktadır. Buna ek olarak çelik profillerden üretimi tamamlanan korkuluklarında kaplaması yapılmaktadır. Bu da tasarımda özgürlük sağlamaktadır. İstenilen tasarıma uygun olarak korkuluk imalatı gerçekleştirilmektedir.

 

Paslanmaz Korkuluk Malzemeleri

 

Paslanmaz korkulukların üretiminde kullanılan malzemeler çok çeşitlidir. Çelikten üretilen korkuluklar galvaniz ya da krom kaplama yapılarak paslanmaz hale getirilmektedir. Bunun yanı sıra paslanmaya karşı güçlendirilmiş alüminyum ve çelik hazır profillerden de imalat gerçekleştirilebilmektedir.

 

Paslanmaz Korkuluk Fiyatları

 

Paslanmaz korkuluk fiyatları da imalat ve modelleri gibi geniş bir yelpazeye sahiptir. İşçilik ve malzeme kalitesine göre değişen fiyatlar için en iyi teklifi almak istiyorsanız Grand Alüminyum firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Korkuluk sistemlerinin üretim ve montajı hakkında merak ettiklerini sorabilirsiniz. Özel tasarım korkuluk modelleriniz için firmamız ile iletişime geçip teklif ve imalat için fikir alabilirsiniz. Paslanmaz korkuluk deyince Grand Alüminyum.

Grand Alüminyum | Alüminyum Doğrama Sistemleri için bilgi alabilirsiniz.