0505 977 60 70 0505 977 60 70 [email protected]
GRAND ALÜMİNYUM •  LOGO
Anasayfa / Pimapen Uygulamaları

Pimapen Uygulamaları

Pimapen Uygulamaları

Grand Alüminyum | | 0505 977 60 70 | 0505 977 60 70

Grand Alüminyum olarak en kaliteli pimapen uygulamalarını çok uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Pimapen Uygulamaları

Pimapen olarak bilinen PVC panel uygulamaları evlerde pencereler ve balkon kapıları için en sık tercih edilen malzemedir. Pimapen uygulamaları önemli işlemlerdir. Çünkü evlerin en çok ısı kaybı yaşadığı yerler pencerelerdir. Bu nedenle ısı kaybını en aza indirmek ve ısı yalıtımında devamlılığı sağlamak gerekmektedir.

 

Pimapen Pencere Uygulamaları

 

Pimapen pencere uygulamaları evlerde en sık tercih edilen ısı yalıtım yöntemlerinden birisidir. Pimapen pencere profilleri 5 ve daha fazla sayıda odacıktan oluşmaktadır. Bu sayede ısı yalıtımı çok daha etkin bir şekilde sağlanmaktadır. Pimapen pencere sistemlerinin güneş ve ısı değişimi ile eğilmesi gibi problemler geçmişte kalmıştır. Hem yeni nesil PVC profiller daha sağlam malzemelerden üretilmektedir hem de metal destek ile ilk olarak planlandığı ölçü ve şekilde kalması sağlanmaktadır.

 

Pimapen Kapı Uygulamaları

 

Pimapen pencere sistemleri tercih edenler bahçe kapıları ve balkon kapıları için pencerelerle uyumlu olması ve kapı boşluklarında da ısı yalıtımı sağlanması için pimapen kapı sistemlerini tercih etmektedir. Pimapen kapı uygulamaları klasik menteşeli kapılar olarak yapılabildiği gibi sürgülü şekilde de yapılabilmektedir. Isıcam kullanılarak tam boy cam olacak şekilde Pimapen kapılar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Zeminden tavana pencere ve kapı tercihi gittikçe yaygınlaşmaktadır. Bunun sebebi ise Pimapen sistemlerinin sunduğu ısı yalıtım etkisidir. Balkon kapıları, kış bahçeleri, pencereler ve oda bölmeleri için Pimapen tercihinde bulunanlara en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Grand Alüminyum ile iletişime geçin detaylı bilgi sahibi olun.

Grand Alüminyum | Alüminyum Doğrama Sistemleri için bilgi alabilirsiniz.