0505 977 60 70 0505 977 60 70 [email protected]
GRAND ALÜMİNYUM •  LOGO
Anasayfa / PVC Doğrama

PVC Doğrama

PVC Doğrama

Grand Alüminyum | | 0505 977 60 70 | 0505 977 60 70

PVC Doğrama kapı, pencere ve kış bahçesi yapımında en kaliteli hizmetin en uygun fiyatlarla verildiği adres Grand Alüminyum.

PVC Doğrama

PVC Doğrama sistemler hayatımızın birçok alanında en çok tercih edilen malzemeler arasında girmeyi başarmıştır. Uzun ömürlülüğü, düşük maliyeti ve yüksek mukavemeti ile PVC doğrama sistemler kapı, pencere, cam balkon gibi birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Doğru ve kaliteli malzemeler ile yapıldığında avantajları saymakla bitmez.

 

PVC Doğrama En İyisi

 

Ev pencereleri, balkon kapıları, balkon kapatma gibi birçok farklı alanda kullanılan PVC doğrama sistemleri uygun profillerin kesilip montaj tekniklerine uygun olarak monte edilmesi ile yapılmaktadır. En iyi PVC doğrama sistemleri kullanılacakları alana uygun olan profil seçiminin yapılması ile başlar. Isı yalıtım değerleri, esneme oranı, destek sacı seçenekleri gibi parametreler göz önüne alınarak yapılan PVC doğramalardır.

 

PVC Doğrama Hesabı

 

PVC doğrama hesabı yapılırken maruz kalınacak olan iklim şartları dikkate alınmalıdır. Isı değişimlerinden kaynaklanan esneme ve şekil bozulmalarını engellemek için doğru profil ve uygun destek sacı kullanılması gerekir. PVC doğrama kapı gibi hareketli sistemlerde menteşe noktalarının uygun ağırlığı taşıyacak şekilde seçilmesi sistemin uzun ömürlü olmasını sağlayacak önemli kriterlerdendir.

 

Grand Alüminyum PVC Doğrama

 

Grand Alüminyum firmamız Alüminyum ve PVC doğrama firmaları arasında hizmet veren ve sektörünün en tecrübeli firmalarından birisidir. Sunduğumuz uygun PVC doğrama fiyatları ile ihtiyaç duyduğunuz PVC doğrama sistemlerinin hazırlanması ve montajı konusunda en iyi hizmetleri sunuyoruz. Detaylı bilgi ve fiyat teklifleri içini iletişime geçmeyi unutmayın.

Grand Alüminyum | Alüminyum Doğrama Sistemleri için bilgi alabilirsiniz.